Kurzy Markéty Dočekalové jsou na českém trhu více jak 20 let.

Mgr. Markéta Dočekalová vyučuje tvůrčí psaní a scenáristku od roku 2001, a to jak ve vlastních kurzech, tak i na státních a soukromých VŠ. Kromě vysokoškolského odborného vzdělání a bohaté vlastní autorské praxe má i vzdělání pedagogické. Je autorkou oblíbených učebnic Tvůrčí psaní pro každého. Absolventům jejích kurzů již vydala česká nakladatelství více než stovku knih! Kurzy tvůrčího psaní Markéty Dočekalové patří k tomu nejlepšímu, co můžete
v oboru tvůrčího psaní na českém trhu najít. Zajímají vás obecné informace o kurzech, které nabízím? Najdete je ZDE. 

VÝUKOVÉ PROGRAMY

Proč si vybrat právě mé kurzy?

ŠKOLA TVŮRČÍHO PSANÍ MARKÉTY DOČEKALOVÉ

Individuální přístup

Ať již studujete online nebo prezenčně, všem vašim tvůrčím pokusům věnuji individuální pozornost. Získáváte individuální zpětnou vazbu i péči.

Pohodlí, flexibilita, dostupnost

Online kurzy tvůrčího psaní a scenáristiky vám poskytují maximání míru flexibility. Studujete odkud chcete a kdy chcete. Stejně probíhá i program individuálního vedení při psaní knihy/scénáře.

Odbornost, zkušenost, praxe

Vyučuji tvůrčí psaní přes 20 let. Obor jsem vystudovala na VŠ. Mám také pedagogické vzdělání. Jsem autorkou oblíbených učebnic, téměř desítky odborných a populárně naučných publikací, mnoha televizních scénářů, stovek článků, reportáží, fejetonů, sloupků, rozhovorů a dvou románů. Stála jsem u zrodu televizního seriálu Ulice a podílela se na vzniku jeho prvních 700 dílů. Pravidelně předsedám porotám prestižních literárních soutěží. Absolventi mých kurzů již vydali přes stovku knih!

Špičkové učebny, kurzy vhodné i pro zaměstnané

Prezenční kurzy se konají v centru Prahy v učebnách s moderním technickým vybavením. Běžné je vybavení počítačem, projektorem, kvalitním ozvučením, chytrou tabulí apod. Prezenční kurzy se konají zásadně ve večerních hodinách nebo o víkendech, jsou tedy vhodné i pro ty, kteří přes den pracují nebo studují.