Internetový obchod

POZOR! Než si objednáte kterýkoliv kurz, ověřte si nejdříve, že je v něm volné místo a od kdy budete moci studium zahájit. Stačí mne kontaktovat na adrese: info(zavináč)tvurcipsani.cz. Nekupujte kurz, dokud se předem se mnou nedomluvíte! V kurzu by nemuselo být volné místo od termínu, kdy si přejete studium zahájit.

Jakmile si potvrdíte, že vám termín zahájení studia vyhovuje, můžete zde kurz objednat a uhradit ho buď bankovním převodem, platební kartou on-line zde přes platební bránu nebo bezpečně formou zaslání odkazu k platbě. Odkaz k platbě vám ráda zašlu na základě naší dohody. Může Vám přijít do e-mailu, nebo do mobilních aplikací typu WhatsApp, Viber, Messenger nebo samozřejmě do sms. Na odkaz stačí kliknout a platba proběhne přes zabezepečené prostředí karetní společnosti. Způsob platby si stačí jen vybrat.

Vystavení daňového dokladu k provedené platbě je naprostá samozřejmost! Daňový doklad je možné samozřejmě vystavit i na vaši firmu nebo na jakékoliv jiné fakturační údaje, které dodáte.

Pokud v nabídce e-shopu některý z kurzů nevidíte, pak je to proto, že je vyprodaný a v tuto chvíli v něm nejsou volná místa. V takovém případě mi napište a mohu vás napsat na seznam zájemců (nezávazně) a až se místo v kurzu uvolní, budu vás kontaktovat.