Dopsali jste právě svou první knihu? Rádi byste ji vydali vlastním nákladem, ale tak úplně sami si na to netroufáte? Pak by vás mohla zajímat tato nabídka, za kterou stojí mé MÁM TALENT nakladatelství. Více se dozvíte ZDE.

Těším se na vás!

KONTAKT

Škola tvůrčího psaní

Spálená 8, Praha, 110 00

(Na této adrese se konají prezenční kurzy, není zde žádná kancelář ani sídlo společnosti. Neposílejte sem prosím žádnou korespondenci!)

+420 777 066 460

info@tvurcipsani.cz


Otázky a odpovědi

Než mi budete psát, podívejte se na web. Najdete tu odpovědi na většinu svých otázek.

Jak si mám vybrat ten správný kurz?
Přečtěte si nejdříve informace o všech nabízených kurzech (programech). Zamyslete se, co je vaším cílem (naučit se psát blog, psát pro noviny, časopisy a internet, napsat knihu, napsat scénář apod.) Také se zamyslete, kolik máte na studium času a zda můžete docházet do kurzu v Praze, nebo zda raději zvolíte studium přes internet, abyste dojíždět nemuseli. V neposlední řadě také zvažte úroveň svých znalostí a zkušeností v oblasti psaní (jestli jste už nějaký kurz absolvovali, přečetli nějakou učebnici, píšete si blog nebo jste už dokonce něco publikovali apod.). Pokud ani po zvážení všech těchto věcí nebudete mít o svém výběru jasno, napište mi nebo zavolejte a budu se snažit vám s výběrem vhodného kurzu pomoci.

Kolik to stojí?
Ceny kurzů a všech nabízených programů najdete v ceníku. Platí u mne pravidlo, že čím delší dobu před zahájením si kurz koupíte, tím méně za něj zaplatíte. Na poslední chvíli je to nejdražší.
Ceník

Kdo mě bude učit?
Všechny kurzy vyučuje Mgr. Markéta Dočekalová spolu s kolegyní Ing. Věrou Fleknovou. 
Lektorky

Podle jakých pravidel se výuka řídí?
Výuka ve všech mých kurzech i programech se řídí obchodními podmínkami. Před závazným objednáním kurzu si je prosím pročtěte.
Obchodní podmínky
 

Přejete si dostávat informace?

Pokud chcete dostávat informace o mých kurzech tvůrčího psaní a o nově vypsaných akcích, zaregistrujte se. Budu vás o novinkách informovat. Formulář můžete použít i k zaslání dotazu na některý z kurzů. Můžete také napsat přímo na e-mailovou adresu info(zavináč)tvurcipsani.cz.

Prosím neposílejte mi žádné nevyžádné nabídky! Budete nahlášeni příslušným úřadům za rozesílání nevyžádaných nabídek.

Do not send unsolicited offers! You will be blocked from accessing the website and reported to the authorities for sending unsolicited offers!