Firemní kurzy
V mém portfoliu je samozřejmě i nabídka firemních kurzů. Nejčastěji školím redaktory v redakcích novin a časopisů, mých služeb však využívají i firmy, které plánují například vydávání vlastního firemního časopisu (věstníku), nebo založení interního firemního televizního vysílání. Poskytuji i poradenství ve firmách, kde právě s těmito prostředky interní komunikace mají jakékoliv problémy. V neposlední řadě se na mne obracejí reklamní agentury a producentské společnosti, které potřebují pro své kreativní pracovníky tréninky v kreativitě na podporu fantazie a odbourání bloků.

Někteří z mých klientů například jsou:

Magistrát města Olomouce, školení pro přípravu a zahájení vydávání časopisu pro seniory (školení na míru)

Nakladatelství Euromedia Group, Praha

Nakladatelství Ikar, Bratislava, Slovensko

Redakce regionálních novin Náš region, školení redaktorů v teorii žánrů

Redakce Verlag Dashöfer, školení redakce šité na míru požadavkům

Magistrát města Brna, spolupráce na přípravě brožury na téma prevence úrazů u seniorů

Městská knihovna Pardubice
Městská knihovna Jihlava
Městská knihovna Plzeň
Městská knihovna Chrustenice
Městská knihovna Hradec Králové
Městská knihovna Kladno
Městská knihovna Praha, Mariánské náměstí

Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5 (program pro studenty)Tématické okruhy možných školení:

Výroba firemních magazínů, bulletinů, novin a časopisů aneb jak připravit interní komunikaci na úrovni a dle potřeb zadavatele.

Teorie žánrů pro pracovníky redakcí.

Praktika v žánrové čistotě pro pracovníky redakcí.

Teorie žánrů pro pedagogy středních a základních škol.

Jak vyučovat sloh na základních a středních školách (určeno pedagogům).

Budování a stavba příběhu dle pravidel moderní americké scenáristiky (ideální zejména jako doplňkový seminář pro VŠ studenty v rámci filmových, televizních, mediálních, dramatických a dalších studií).

Tovární výroba seriálů jak ji vyučuje Hollywood (určeno zejména pro soukromé produkce plánující výrobu nekonečných televizních seriálů).

Práce redakčního editora (pro začínající nebo budoucí editory redakcí novin a časopisů).

Autorský brainstorming (speciálně vedený seminář určený kolektivům, které potřebují vyvinout zajímavý formát na poli televizní zábavy). Určeno zejména soukromých produkcím a televizím s plány v této oblasti.

Podpora a trénink kreativity a fantazie, odbourávání bloků (určeno všem kreativním pracovníkům, ideálně pro pracovníky reklamních agentur)

Výše uvedené příklady jsou jen možné okruhy, možností je samozřejmě mnohem více. Níže je uvedena základní nabídka mých firemních balíčků, ale jsem samozřejmě schopna sestavit program přímo na míru, dle vašich potřeb. Proto se neváhejte v případě zájmu se mnou spojit buď na telfonním čísle 777 066 460 nebo na emailu info(zavináč)TvurciPsani.cz

Aktuality / Články
<< předchozí    strana: 1|    další >>                Článků celkem: 4
Workshop je určen zejména začínajícím redaktorům, kteří se chtějí zdokonalit v psaní nejoblíbenějších žánrů současné doby.
Jedná se o unikátní workshop určený zejména pro všechny pracovníky reklamních agentur, PR agentur a pro kohokoliv, kdo by rád posunul hranice svého kreativního myšlení i fantazie a podstatně rozšířil také svou slovní zásobu a schopnost bystré formulace.
Výroba firemních magazínů, bulletinů, novin a časopisů aneb jak připravit interní komunikaci na úrovni a dle potřeb zadavatele je workshop určený pro společnosti, které zajišťují výrobu výše uvedených tiskovin pro své zákazníky a nebo sami chtějí tyto nástroje interní komunikace používat.
Jedná se o speciálně vedený seminář určený kolektivům, které potřebují vyvinout zajímavý formát na poli televizní zábavy a nebo na poli dramatické tvorby /televizní seriály, filmy, inscenace, aktovky atd./.
Poslední úprava stránky: 2014-03-31 07:59:21