Veřejné kurzy - obecné informace > Scenáristika
Scenáristiku u mne můžete studovat jako součást VELKÉHO KURZU TVŮRČÍHO PSANÍ nebo v několika dalších menších kurzech. Ve Velkém kurzu je scenáristice věnována značná pozornost, ale je třeba počítat s tím, že tvoří jen část celého kurzu. Z celkového počtu 60 hodin se scenáristice věnuje 24 hodin. Tuto část není možné zakoupit samostatně, je možné zakoupit jen celý kurz. Bohužel ve školním roce 2021/2022 jsem se poprvé po 20 letech rozhodla tento kurz nevypsat z důvodu práce na románu. V dalším školním roce by se opět měl tento kurz konat.

Kromě výše uvedeného, můžete studovat PSANÍ DIALOGŮ ve víkendových kurzech, PSANÍ POSTAV rovněž v sobotním kurzu nebo kompletní scenáristiku v ONLINE KURZU, tedy na dálku po internetu. Tyto různorodé kurzy vypisuji postupně během školního roku, nebývají v nabídce všechny najednou. Ve školním roce 2021/2022 je nabídka menší, protože jsem si musela udělat prostor pro práci na románu, který musím v termínu odevzdat.

Doporučuji proto zejména ONLINE KURZ SCENÁRISTIKY, který je stálicí, můžete do něj nastoupit prakticky kdykoliv, když je v něm volné místo a pro začátečníka obsahuje vše potřebné.

Informace o jednotlivých kurzech scenáristiky se dočtete v článcích níže.

Pozor, to, co vidíte na stránce, nemusí být kompletní nabídka kurzů. Nezapomeňte si vždy kliknout na další stránku - v tmavě šedém proužku nad nabídkou kurzů jsou čísílka, označující stránky. Jste nyní na straně 1, pro další nabídku kurzů klikněte na stranu 2 a tak dále. Děkuji.Aktuality / Články
<< předchozí    strana: 1|    další >>                Článků celkem: 7
Pokud máte připojení k internetu, je studium scenáristiky online naprosto ideální! Termín: nepřetržitě po celý rok. Tradice od roku 2003. Kurz je v prodeji.
Máte hotovou první verzi scénáře a nebo právě scénář píšete? Hledáte odborné vedení při psaní scénáře? Hledáte někoho, kdo vám pomůže vybrousit scénář do dokonalosti? Pak je tento program vhodný přímo pro vás! Termín: nepřetržitě po celý rok. Kurz je v prodeji.
Marně hledáte na českém trhu kurz, který by vám vysvětlil, jak psát skvělé dialogy? Tak už nehledejte, právě jste našli! Datum konání: bude teprve vypsán (zřejmě na podzim 2021, nebo na jaře 2022)
Pozor, aby nedošlo k omylu! Tento kurz není o hubnutí a formování vašeho těla! Je zaměřen na to, jak vymyslet úžasné postavy do povídky, novely, románu nebo filmu. Postavy jsou základem úspěchu každého díla. V tomto sobotním kurzu se naučíte, jak vymyslet naprosto dokonalé postavy! Termín kurzu zatím nebyl vypsán, ale pravděpodobně bude vypsán buď na podzim 2021, nebo na jaře 2022. Sledujte web.
Absolvovali jste u mne kurz dialogových technik pod názvem Jak psát skvělé dialogy? Pokud ano, můžete pokračovat ve speciálních dialogových dílnách, kde budete psaní dialogů trénovat ryze prakticky - psaním, psaním a opět psaním. Ve školním roce 2021/2022 nebude program vypsán z důvodu mé pracovní vytíženosti (píšu román).
Chcete napsat knihu nebo film podle příběhu, který se skutečně stal? Pak je tento kurz vhodný právě pro vás! Kurz nebude ve školním roce 2021/2022 vypsán z důvodu mé pracovní vytíženosti (píšu román).
V tomto kurzu je filmová a televizní scenáristika vyučována velmi podrobně, a to celkem 24 hodin. Ve školním roce 2021/2022 se tento kurz z důvodu mé pracovní vytíženosti konat nebude (píšu román). Znovu bude kurz vypsán až ve školním roce 2022/2023.
Poslední úprava stránky: 2021-08-02 16:47:06