Veřejné kurzy - obecné informace > Psaní beletrie (literatura fikce)

V oboru TVŮRČÍ PSANÍ vám nabízím následující kurzy. Detailní informace o každém z nich najdete v článcích níže.

Pozor, to, co vidíte na stránce, nemusí být kompletní nabídka kurzů. Nezapomeňte si vždy kliknout na další stránku - v tmavě šedém proužku nad nabídkou kurzů jsou čísílka, označující stránky. Jste nyní na straně 1, pro další nabídku kurzů klikněte na stranu 2 a tak dále. Děkuji.Aktuality / Články
<< předchozí    strana: 1|2|    další >>                Článků celkem: 15
Pokud je pro vás problémem docházet jednou týdně v Praze do kurzu a máte připojení k internetu, může pro vás být online kurz ideálním řešením. Termín: nepřetržitě po celý rok, kurz je v prodeji. (Tradice od roku 2003.)
Máte hotovou první verzi rukopisu své knihy? Chcete nyní pod vedením zkušeného lektora na rukopisu ještě zapracovat? Nebo teprve knihu píšete a nechcete na to být sami? Pak je tento program vhodný přímo pro Vás! Nabídka se týká i práce na filmovém nebo tv scénáři. Termín: nepřetržitě po celý rok.
Pokud vás zajímají detailní informace k fungování individuálních programů, najdete je právě v tomto článku.
Píšete knihu a hledáte svého vlastního kouče, který by vás při psaní vedl, dával vám zpětnou vazbu, upozorňoval na chyby a pomáhal vám dosáhnout cíle? Běžný individuální program je pro vás časově moc náročný? Máte málo času, ale přesto chcete psát knihu? Pak je varianta S (čili malá velikost), přesně to, co hledáte!
Unikátní výukové video na TÉMA: PŘÍBĚH. Za přibližně 75 minut se dozvíte všechna nejdůležitější pravidla tvorby příběhu. Studujte doma, od svého počítače, v klidu, pohodě a formou, která je mnohem příjemnější, než četba učebnic!
Marně hledáte na českém trhu kurz, který by vám vysvětlil, jak psát skvělé dialogy? Tak už nehledejte, právě jste našli! Datum konání: bude teprve vypsán (zřejmě na podzim 2021, nebo na jaře 2022)
Pozor, aby nedošlo k omylu! Tento kurz není o hubnutí a formování vašeho těla! Je zaměřen na to, jak vymyslet úžasné postavy do povídky, novely, románu nebo filmu. Postavy jsou základem úspěchu každého díla. V tomto sobotním kurzu se naučíte, jak vymyslet naprosto dokonalé postavy! Termín kurzu zatím nebyl vypsán, ale pravděpodobně bude vypsán buď na podzim 2021, nebo na jaře 2022. Sledujte web.
Kurz je zaměřený na psaní beletrie. Prezenční forma s výukou jednou za čas v sobotu, ideálně tedy vhodný i pro mimopražské zájemce! Chcete napsat knihu a schází vám znalost řemesla? Víte, jaké fígle používají spisovatelé na celém světě, aby jejich kniha byla čtivá a zajímavá? Chcete vědět, jak na to? Pak je tento kurz vhodný pro Vás! POUZE 15 KURZISTŮ! Zahájení kurzu: Kurz zatím nebyl pro školní rok 2021/2022 vypsán. Je možné, že bude vypsán v online podobě. V takovém případě by studium probíhalo přes aplikaci Zoom. Dojíždění do Prahy by pak nebylo nutné. Sledujte informace zde.
Unikátní kurz, který pořádám jen jednou ročně. Kurz pro velký úspěch a účinnost metody vyšel i knižně. Jedná se o 8 měsíců trvající docházkový kurz, který zahrnuje základy publicistiky, scenáristiky a literárních forem, jako jsou povídka, novela a román. Devatenáctiletá tradice! Ve školním roce 2021/2022 jsem se poprvé po 20 letech rozhodla kurz nevypsat. Pevně věřím, že ve školním roce 2022/2023 se kurz opět konat bude. Sledujte tento web.
Unikátní Velký kurz tvůrčího psaní je teď dostupný i pro mimopražské zájemce! Ať jste kdekoliv, pokud máte přístup k počítači s internetovým připojením, můžete si tento kurz dopřát! Datum zahájení kurzu: ve školním roce 2021/2022 se kurz nebude konat. Důvodem je má práce na románu.
Poslední úprava stránky: 2019-09-09 10:37:56