Pro školy a pedagogy
Dnes a denně se setkávám s tím, že pedagogové hledají radu v oblasti výuky tvůrčího psaní (slohu) na základních nebo na středních školách. Mnozí si velmi dobře uvědomují, že v této oblasti trochu ve školách zamrzl čas a že už dávno nestačí studenty jen učit, že text má "úvod, stať a závěr". Proto nabízím školám a jejich pedagogům možnosti kurzů, seminářů a vzdělávání. Dále nabízím školám možnost objednání besedy (v rámci rozšíření předmětů jako je mediální výchova apod.), téma je možné dohodnout rovněž zcela individuálně. V neposlední řadě nabízím semináře a přednášky vysokým školám a universitám. Podrobnější informace v článcích níže.


Aktuality / Články
<< předchozí    strana: 1|    další >>                Článků celkem: 4
Odborné přednášky a semináře z oblasti tvůrčí psaní, žurnalistika, scenáristika a public relations.
Chcete studentům své střední školy zpestřit výuku předmětů, které souvisejí s literaturou, kulturou, mediální výchovou nebo tvůrčím psaní (slohem)?
Chcete dětem zpestřit a obohatit výuku předmětů souvisejících s mediální výchovou, literaturou a tvůrčím psaním (slohem)?
Jste pedagog na základní nebo střední škole a chcete si zvýšit přehled a kvalifikaci v oblasti výuky tvůrčího psaní (sloh)?
Poslední úprava stránky: 2010-04-22 09:22:06