Publikace a realizované scénáře kurzistů

DALŠÍ ÚSPĚŠNÝ ROMÁN Z ONLINE KURZU!


V srpnu 2015 vyšla pod značkou Knižního klubu další kniha, na které autorka pracovala v individuálním online programu pod vedením Markéty Dočekalové! Skvělou zprávou je, že další titul, který také vznikl v programu individuálního vedení pro psaní knihy, se právě připravuje k vydání a vyjde brzy v nakladatelství ALBATROS MEDIA (zatím je vydání plánováno na duben 2017)!


Hanka Hažíková sice není její skutečné jméno, ale to vůbec nevadí. Je to šikovná a pilná autorka, která neváhala strávit nad svým románem LÁSKOŽROUT mnoho měsíců usilovné práce.

V programu individuálního vedení při psaní knihy pracovala pod mým vedením na knížce tak dlouho, až jsme se spolu shodly, že je hotovo.

Práce to byla nesmírně zajímavá, protože autorka věděla, o čem píše. Měla zkušenosti s prací s romskými dětmi a na knize je to znát. Pro rukopis jsem se okamžitě nadchla a věděla jsem, že jakmile bude hotov, půjdu ho hned osobně nabídnout do Knižního klubu v nakladatelství Euromedia Group. Taková kniha totiž tady na trhu ještě nebyla. Třeba se mýlím, protože knih vychází opravdu hodně, ale já jsem alespoň nic takového zatím na knižním trhu nepotkala...

Nabízení tentokrát nebylo ani nijak složité. Zatímco jindy najít nakladatele pro rukopis trvá rok i více, tentokrát jedinečnost knížky zaujala hned. Smlouva byla podepsána tzv. na první dobrou.
Velkou radost měli i všichni v litrární agentuře MÁM TALENT, s.r.o., když se dozvěděli, že kniha bude nakonec vydána v pevné vazbě a přímo pod značkou Knižního klubu! To je skutečný úspěch!

Hance moc gratuluji a přeji, ať se knížce na knižním trhu daří!

Informace o knize:
Nakladatelství: Knižní klub
Počet stran: 224
Vazba: Pevná
Formát: 135 x 207mm
Rok a měsíc vydání: 2015/08
Pořadí vydání: 1.
Cena: 199 Kč (u nakladatele v e-shopu 188 Kč)

Knihu zakoupíte zde.

-----------------------------------------------------------------

Dne 4.4. 2013 byl slavnostně pokřtěn další román, na kterém pracovala autorka Hanka Hindráková v individuálním online kurzu tvůrčího psaní:

KARIBU KEŇA je poutavý román, na kterém odvedla jeho autorka, Hanka Hindráková, obrovský kus práce. Přibližně 10 měsíců usilovně pracovala na svém rukopise v mém individuálním online kurzu tvůrčího psaní. Výsledek? V okamžiku křtu byl již téměř celý náklad knihy (3000 výtisků) rozebrán, jak prozradila programová ředitelka nakladatelství Euromedia Group, Helena Čudová. Nakladatelství již připravuje dotisk! Inu, když se spojí talent, píle a pracovitost, je zaděláno na úspěch. Mám z toho obrovskou radost, neboť KARIBU KEŇA je v posledním roce již několikátou knihou, která vzešla z mých kurzů. A od roku 2002 je jich celkem již kolem třicítky. Tohle jsou přesně ty okamžiky, kdy vím, že tato práce má smyl.

Hance z celého srdce gratuluji!

Informace o knize:

Nakladatel: Ikar (Euromedia Group)
Počet stran: 192
Vazba: Vázaný
Formát, hmotnost: 132 × 207 mm, 270 g
Rok a měsíc vydání: 2013/03
Pořadí vydání: 1.
Cena: 249,-

Knihu zakoupíte zde.
-------------------------------------------------------------------------------

PŘÍKLADY DALŠÍCH KNIH, NA KTERÝCH AUTOŘI PRACOVALI V PROGRAMU INDIVIDUÁLNÍHO VEDENÍ S MARKÉTOU DOČEKALOVOU A KTERÉ BYLY NÁSLEDNĚ ÚSPĚŠNĚ VYDÁNY (nebo jsou k vydání plánovány na základě podepsaných smluv):

K vydání se právě připravuje knížka pro děti pod názvem "JEN SE PTEJ". Na rukopise pracovala autorka Magdalena Katolická pod vedením Markéty Dočekalové v jejím speciálním programu a kniha vyjde přibližně v dubnu 2017 v přestižním nakladatelství ALBATROS MEDIA!

www.naslajsemte.cz, Viktorie Veselá (nakl. Euromedia Group) - Licenční smlouva s nakladatelstvím podepsána, čeká se na vydání.

Povídky vesnického lékaře, MUDr. Dulka Lubomír (nakl. Lekmoty, podepsána licenční smlouva nakladatelská) - plánováno k vydání do konce února 2016.

Dymový závoj, Hribiková Jaroslava (nakl. Lekmoty, podepsána licenční smlouva nakladatelská) - plánováno k vydání do konce února 2016.

Stráž ma, mafia nezabúda..., Jamborová Vita (nakl. Lekmoty, podepsána licenční smlouva nakladatelská) - plánováno k vydání do konce února 2016.

Nadějné vyhlídky, Kantorová Lucie (nakl. Lekmoty, podepsána licenční smlouva nakladatelská) - plánováno k vydání do konce února 2016.

Z popela, Otto Huřťák (Dokořán, 2012)

Na konci začátek, Karolina Idrisová (Grada, 2011)

Šeptání ďábla, Marcel Babczynski (Mezera, 2008)


PŘÍKLADY DALŠÍCH ÚSPĚCHŮ, KTERÝCH KURZISTÉ MARKÉTY DOČEKALOVÉ DOSÁHLI:


POZOR! I v roce 2016 je vítězkou literární soutěže nakladatelství Fragment s.r.o. "HLEDÁ SE AUTOR BESTSELLERU" autorka studující tvůrčí psaní u Markéty Dočekalové!
V literární soutěži obsadila první místo LUCIE HLAVINKOVÁ, které tímto srdečně gratuluji!
A JEŠTĚ JEDNA ÚŽASNÁ ZPRÁVA! Literární text, na kterém Lucie Hlavinková pracovala pod vedením Markéty Dočekalové ve speciálním programu "individuální vedení při psaní knihy", zvítězil v literární soutěži nakladatelství ALBATROS! Výsledky byly oznámeny 22. 4. 2016. Lucii srdečně gratuluji a více informací najdete zde.Poslední úprava stránky: 2017-01-24 10:34:59